Приморськ – популярний недорогий морський курорт, куди відправляються на літній відпочинок з усіх міст України. І Харків – це не виняток. У Приморську можна чудово відпочити як з сім'єю, так і з друзями. Там є все необхідне, щоб розважатися, засмагати, купатися, весело проводити час вечорами. Тому харків'яни часто вибирають Приморськ для відпочинку. Але поїздки до моря для багатьох стають випробуванням, адже доводиться довго їхати в задушливому поїзді або жаркому автобусі.
Тому Артсантаксі пропонує комфортну і швидку альтернативу – міжміське таксі у напрямку Харків – Приморськ. Вартість поїздки 4500 гривень. Якщо ви відправляєтеся з нами в дорогу не тільки до Приморська, але і назад – отримуєте 50-ти відсоткову знижку на зворотну поїздку. Оплатити послугу можна як готівкою, так і банківською картою. У всіх наших водіїв є термінали.
Artsantaxi докладає всіх зусиль, щоб подорожі з нами були швидкими і комфортними. Ми наймаємо в штат водіїв з великим досвідом. Вони знають, як вести себе на трасі в будь-яку пору року і на будь-якому дорожньому полотні. Тому поїздки з ними абсолютно безпечні і швидкі. Всі наші машини – сучасні іномарки, які регулярно проходять техогляд. У салонах авто є системи кондиціонування, які можна налаштувати під ваші потреби. Також у нас є дитячі автокрісла для мандрівників з дітьми.
Завдяки тому, що наша компанія працює цілодобово, ви можете замовити таксі міжмісто на будь-який зручний час і прибути в пункт призначення того, коли вам потрібно. Якщо ви приїхали або прилетіли до Харкова з іншого міста/країни, пропонуємо вам послугу «Зустріч водієм». Повідомте номер вашого рейсу, дату і час прибуття, слово/ім'я, які потрібно написати на табличці зустрічаючого.
Під час поїздки водії завжди роблять зупинки на облаштованих заправках, щоб пасажири могли розім'яти ноги, перекусити, випити кави. Тому якщо ви хочете подорожувати швидко і з комфортом – замовляйте поїздку в Артсантаксі.